SAT-IF CATV Tukunga

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV me te Whakapāhoawhi a Whakaparere

    Āhuahira 1. Ki te kaikawe whatu tino nui. 2. Ko te ahua o te hangarau-nui i roto i te CATV me te raina amiorangi L-roopu hono hua 3. Ka taea te tiki i roto i te muka whatu me te 47 ~ 2600MHz amiorangi me CATV tohu mamati me te tairitenga. 4. Whakauru ngawari; He waatea ki te kaiwhakamahi te whakauru. 5. Whakauru mana mai i + 0 ~ -13dBm. 6. He pai te aukati i te pokanoa electromagnetic 7.High mahi engari iti te utu. Tawhā Hoahoa Hoahoa Mahi Tika ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV & SAT-IF Kaituku Whakawhitinga Tira ZST

    Whakaahuatanga Ka taea te wehe i te ZST1310M (1310nm) me te ZST1550M (1550nm) me te ZST1550M (1550nm) kia rite ki te rereketanga o te roangaru, ko te mana whakaputa whatu ko te 0-10dBm me tuku. Ahua 1. I hangaia mo nga hononga FTTH. 2.Rarangi teitei, He pai mo te tono CATV & SAT-IF. 3. He tino pai te raarangi me te papa. 4.Mahi-aratau muka nui te hokinga nui 5.Ma te whakamahi i nga GaAs amplifier taputapu kaha. 6.Ultra hangarau iti haruru. 7.Mahi iti me te whakauru ngawari. 8. MANGA Whero-...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV & Whakaputa Whakapau Tukuoro (ZST9526)

    Hua Whakaahuatanga ZST9526 Satellite Optical Transmitter ka tango i te laser DFB purerehua tino-honore e tika ana te whakatauira ki te tuku 47-862MHz me te tohu 950 ~ 2600MHz i te muka kotahi. Ka taea te tohu ITU roangaru paerewa mo te punaha DWDM ki te whakawhanui me te whakahou i nga whatunga. Ka taea te whakanui e te EDFA me te EYDFA mo te punaha FTTH nui. Ka taea te hototahi ki tetahi hangarau FTTx PON kia mohio ai ki te whakakotahitanga o te CATV, DVB-S, Ipurangi me te FTTH. ZST9526 Satellite Kaituku Whakawhitinga a ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV & Waeariki Whakapau Takitahi WDM-Hanga

    Āhuahira 1. Ki te kaikawe whatu tino nui. 2. Ko te ahua o te hangarau-nui i roto i te CATV me te raina amiorangi L-roopu hono hua 3. Ka taea te tiki i roto i te muka whatu me te 47 ~ 2600MHz amiorangi me CATV tohu a-tihi me te tairitenga. 4. Whakauru ngawari; He waatea ki te kaiwhakamahi te whakauru. 5. Whakauru mana mai i + 0 ~ -13dBm. 6. He pai te aukati i te pokanoa electromagnetic 7.High mahi engari iti te utu. Tawhā Hoahoa Hoahoa Mahi Waatea Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Āhuahira (1) Ka whakatinana i te kaitirotiro whatu-nui hei waahanga matua, -8dBm te whiwhi maarama (2) Kua whakairihia te peera konumohe. (3) He hototahi ki te FTTx PON Hangarau (4) Te tohatoha wera pai (5) Mo nga hononga HFC me nga kaiwhakamahi maha (6) He hototahi ki te FTTx PON Hangarau Hangarau Hangarau Tauira Tohu Whakaaturanga Min Typ Max Optical Characteristics Operating Roangaru nm 1200 1600 Kawenga A / W ≥0.9 Te whiwhi i te awhe mana whika dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L peepe amiorangi kaiwhiwhi whara hanga-i roto i te WDM

    Hua Whakarāpopototanga Ko te ZSR2600MD L peepe amiorangi aukati ko te hua i hangaia e maatau mo te FTTH / WDM Fiber ki te hanganga whatunga Kaainga. Me te anga iti, paku me te whaitake te ara iahiko o roto me nga tohu mahi tino pai. Koinei te kowhiringa tuatahi mo te rohe noho me te whatunga muka whatu o te kaainga. Hanga-i roto i te CWDM, RFTV roangaru mahi he 1550nm. Paahitia te roangaru 1310 / 1490nm. Ka taea te hono atu ki a EPON, GPON me ONU. Nga Ahua Mahi ■ Mo ...