Hua

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    Te pononga EOC EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Nga taputapu tuuturu EOC motuhake. Ko te hangarau HomePlug AV / IEEE 1901, ka tango i te maramara Qualcomm AR7411, ka whakamahi i te peene auau iti i raro iho o te 65MHz, ka mahi tahi me nga taputapu EC upoko-mutunga taputapu EOC ki te mohio ki te tuku o nga tohu tohu Ethernet ki te whatunga tohatoha coaxial. Mahinga WIFI kowhiringa. Nga ahuatanga Hua 1. Ko te tari matua kua whakahoahoahia te tauira tauira kua tukuna, a ko te taputapu he mono me te purei. 2. Whakaratohia te 1 CABLE whakauru whakauru whakauru tauranga RF me te 1 tohu tohu TV RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Waho 2 PA TAPU (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tap Uara dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Whakauru Ngaronga Whakauru-B -dB Max) Auautanga (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Waho 4 TAPI TAPU (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Tap Uara dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Whakauru Ngaronga Whakauru-(-dB Max) Auautanga (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Paoa Ngaronga ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Waho 8 TEA TAPI (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tap Uara dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Whakauru Ngaronga Whakauru-(-dB Max) Auautanga (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Paoa Ngaronga I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Kaitahi o waho (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bandwidth 2 Way 3 Way (Balance) HT306A21 3 Way (Koretake) HT306B21 Ngaronga Whakauru-I-Max -dB Max, qu Auautanga (MHz) In-Ita I Runga 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Couplers Waho (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Tap Uara dB Tap 8 Paoa 12 Tap 16 Whakauru Ngaronga Ngaronga Atu-Max -dB Max) Auautanga (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Paoa Ngaronga Ki Runga-i te Taputapu (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Atu-Ki- Paato i te Whakamutunga dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Iti Whakaaetanga Iti (ZOA1550MA)

    1. Ko te laser papu na te waahanga whatu me te muka er-doped e kawemai mai i USA. 2. Ko te miihini kua oti te whakaputa me te pono o te whakaputa hiko whatu tino pono, whakapumau i te ara hiko hiko me te raima hiko wera hiko whakarite kia pai te mahi o te miihini katoa, kia pumau te roa o te raima. aroturukitanga a te taatai ​​laser, whakaatu mamati, whakatupato hapa, whakahaere whatunga me etahi atu mahi. Ka mutu te para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Tauranga 1000Mbps Itarangi ki te 2 muka Tauira Tauira ZJ-1000228-S20

    Ko te 8 Port 1000Mbps Ethernet ki te 2 Fiber Switch ko te 1000BASE-FX Ethernet pāpāho parahi ki te 1000Base-TX Fiber. Whakaratohia he otinga ngawari me te ohanga hei whakahou ake i te hononga parahi ki te muka whatu kia roa ai te tohu. Ko te tawhiti whakawhiti whakawhiti muka ki te 120km. Hoahoa mono-taakaro, ngawari ki te whakauru. Ka taea te whakamahi hei tu-takitahi. Ahua • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Haurua he korerorero rua-rua tonu ranei • 100 / 1000Mbps whiri-aunoa mo te tauranga parahi • MD Aunoa ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Tauranga 1000Mbps Itarangi ki te Tauira Panui Tauira ZJ-1000208-S20

    Ko te 8 Port 1000Mbps Ethernet ki te Whakawhiti Muka he 1000BASE-FX Itarangi papaaho parahi ki te 1000Base-TX Fiber. Whakaratohia he otinga ngawari me te ohanga hei whakahou ake i te hononga parahi ki te muka whatu kia roa ai te tohu. Ko te tawhiti whakawhiti whakawhiti muka ki te 120km. Hoahoa mono-taakaro, ngawari ki te whakauru. Ka taea te whakamahi hei tu-takitahi. Ahua • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Haurua he korerorero rua-rua tonu ranei • 100 / 1000Mbps whiri-aunoa mo te tauranga parahi • MDI Aunoa / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Tauranga 1000Mbps Itarangi ki te Huri Panui ZJ-1000204-S20

    Ko te 2 Port 1000Mbps Ethernet ki te Whakawhiti Muka he 1000BASE-FX Itarangi papaaho parahi ki te 1000Base-TX Fiber. Whakaratohia he otinga ngawari me te ohanga hei whakahou ake i te hononga parahi ki te muka whatu kia roa ai te tohu. Ko te tawhiti whakawhiti whakawhiti muka ki te 120km. Hoahoa mono-taakaro, ngawari ki te whakauru. Ka taea te whakamahi hei tu-takitahi. Āhuahira • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Haurua he korerorero rua-rua tonu ranei • 100 / 1000Mbps whiri-aunoa mo te tauranga parahi • MDI Aunoa / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Tauranga 100 / 1000Mbps Itarangi Huri Whakakaa Tauira ZJ-1000102-25

    Ko te 2 Tauranga 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch ko te 1000BASE-FX Ethernet pāpāho parahi ki te 1000Base-TX Fiber. Whakaratohia he otinga ngawari me te ohanga hei whakahou ake i te hononga parahi ki te muka whatu kia roa ai te tohu. Ko te tawhiti whakawhiti whakawhiti muka ki te 120km. Hoahoa mono-taakaro, ngawari ki te whakauru. Ka taea te whakamahi hei tu-takitahi. Āhuahira • 2 Tauranga 100 / 1000M Itarangi + 1 Tauranga muka muka, Aratau Kotahi Tuatahi muka • Huarua, ki tonu ranei i te whiriwhiringa-aunoa • 100/1000 Mbps whiriwhiringa-aunoa mo ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    Ko te 1000Mbps Ethernet RJ45 ki te SFP Media Converter ka huri i te muka 100BASE-FX ki te papanga parahi 100Base-TX, ka huri ranei. Whakaratohia he otinga ngawari me te ohanga hei whakahou ake i te hononga parahi ki te muka whatu kia roa ai te tohu. Ko te whakawhiti a te Huringa Papaaho tae atu ki te 120km. Hoahoa mono-taakaro, ngawari ki te whakauru. Ka taea te whakamahi hei tu-takitahi, hei whakanoho ranei i nga tahuhu kaitahuri papaaho 2U 14 me te mana mana matua. Whakaaturanga • 1000Mbps Ethernet RJ45 ki te SFP Media Converter • Haurua o ...
123456 Panuku> >> Wharangi 1/30