Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Ko nga poaka muka whatu te whakarato i te huarahi tere ki te hanga whakaaro whakawhitiwhiti i te mara. Kua hoahoatia, kua hangaia ka whakamatauria kia rite ki te kawa me te mahinga kua tohua e nga paerewa umanga, ka tutuki i o raatau miihini miihini me taau whakaritenga mahi. Āhuahira 1. Ka tango te hua i nga titi uku ka kawemai i nga taura muka whatu kounga tiketike. 2. Whakauruhia te hangarau huri i mua me nga taputapu huri hei whakarite i te rereketanga o te rama ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Ko nga poaka muka whatu te whakarato i te huarahi tere ki te hanga whakaaro whakawhitiwhiti i te mara. Kua hoahoatia, kua hangaia ka whakamatauria kia rite ki te kawa me te mahinga kua tohua e nga paerewa umanga, ka tutuki i o raatau miihini miihini me taau whakaritenga mahi. Tūhono Whakatakotoranga A LC Hono B Korero Aratau Muka 9 / 125μm Momo Momo Simplex Porihi APC Taamara Taamaha 0.9mm Taakete Taonga Potae PVC Tae Roangaru kowhai 1310nm / 1550nm Mauroa> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Ko nga poaka muka whatu te whakarato i te huarahi tere ki te hanga whakaaro whakawhitiwhiti i te mara. Kua hoahoatia, kua hangaia ka whakamatauria kia rite ki te kawa me te mahinga kua tohua e nga paerewa umanga, ka tutuki i o raatau miihini miihini me taau whakaritenga mahi. Whakatakotoranga Tūhono Momo FC Momo Parani UPC / APC Aratau Puka OS2 9 / 125μm Roangaru 1310 / 1550nm Momo Tiwhikete Tiwhikete Tiwhikete Tuturu Ake G.652.D / G.657.A1 Whakauru Ngaronga ≤0.3dB Hoki Ngaronga UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...