Multimode Fiber Optic Patch Cord

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST ki ST OM3 Taarua Kopirua Taapiri

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Tūhono Whakatakotoranga ST ki ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Aratau Muka 50 / 125μm OM3 Tae Tae Aqua Whakakorikori UPC ki te UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Whakauru ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC ki te SC OM4 Taarua Taapiri Taapiri

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Whakatakotoranga Hono SC ki te SC Tae OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Aratau Muka 50 / 125μm OM4 Tae Tae Aqua Whakakorikori UPC ki te UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Whakauru ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Ki te LC Taarua OM3 Taarua Kopirua Taura

    Ko nga taura MPO ki te LC Breakout nga mea pai ki a koe mo nga whatunga muka nui. He mea hangaia mo te ethernet tere, hongere muka, pokapū raraunga me nga tono gigabit ethernet. Kei te whakamahia tenei taura miihini muka 12 hei hono (6) SFP + ki roto i te panui adapter MPO me te pouaka MPO. Tūhono Whakatakotoranga He MPO Wahine (pinless) Hono B LC UPC Aratau Taarua Matapihi OM3 50 / 125μm Roangaru 850 / 1310nm 40 / 100G Itarangi Tawhiti 100m i te 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Taura Patch

    Ko te 50 / 125μm OM4 multimode piko muka taapara muka iti he iti ake te ngawari i te wa e piko ana, ka poroa ranei e whakaritea ana ki nga taura muka whatu tuku iho ma tenei e kaha ake ai te whakauru me te pupuri i nga taura whatu. Ka taea hoki te penapena i etahi atu waahanga mo to kaapu teitei ki nga pokapu raraunga, whatunga umanga, ruuma waea korero, paamu tuuturu, whatunga rokiroki kapua, me nga waahi e hiahiatia ana nga taura muka. Ko tenei taura muka whatu multimode 50/125 OM4 he pai mo te ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP Ki te LC 12 Taura OM3 Taataki Taura

    1.0.35dB Ultra Low IL me nga Hononga USCONEC, 0.15dB Ultra Low IL me nga Hononga LC. 2.Corning, YOFC muka ranei kua hoahoahia kia paahitia te ISO, IEC, RoHS. etc. paerewa. 3. Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. 4.K = K kete kaata katuka whakarato i te tino tiaki ki o taonga. Tūhono Whakatakotoranga A MTP Wahine rangatira Kaitono B LC Aratau Puka 50 / 125μm OM3 Tae Tae Aqua Piki PC Momo ki te UPC Kaikete Rauemi OFNR, OFNP, LSZH Whakauru Ngaronga Ngaronga ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC Ki SC OM1 Taarua Taapiri Taapiri

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Whakatakotoranga Hono SC ki te SC Tae OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Aratau Muka 62.5 / 125μm Tae Tae Karaka Karaka Karakia UPC ki te UPC Kaikete Rauemi PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC Ki SC OM2 Taarua Taapiri Taapiri

    Ko tenei multimode taura whatu muka whatu ka tae mai me nga taputapu koti teitei, he roa ake nei te waa mahi hei whakamahi. Hei taapiri, he iti ake te ngawari i te wa e piko ana, ka poria ranei ki nga taura muka tuku iho, na reira ka pai ake te whakauru me te pupuri i nga taura whatu. E toru nga momo waahanga waahanga koti, tae atu ki te PVC (OFNR), OFNP, LSZH, ana ka pai ake te kowhiringa a nga taangata kia rite ki o raatau hiahia. Ko te ahua kanapa me te karaka ka taea ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC ki SC OM3 Taarua Kopirua Taapiri

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Whakatakotoranga Hono SC ki te SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Aratau Muka 50 / 125μm OM3 Tae Tae Aqua Whakakorikori UPC ki te UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Whakauru ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC ki te LC OM4 Taarua Kopirua Taapiri

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Tūhono Whakatakotoranga LC ki LC Takahanga OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Aratau Muka 50 / 125μm OM4 Tae Tae Aqua Whakakorikori UPC ki te UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Whakauru ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC Ki te LC OM3 Taarua Taarua Kopirua

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Tūhono Whakatakotoranga LC toLC Kaikete OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Aratau Muka 50 / 125μm OM3 Tae Tae Tae Aqua Whakakorikori UPC ki te UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC Ki te LC OM2 Taarua Taapiri Taapiri

    1. Ko te hua ka tango i nga titi uku ka kawemai i nga taura muka whatu kounga nui. 2. Whakauruhia te hangarau huri i mua me te miihini taputapu hei whakarite i te rereketanga o te muka, te awhi o te muka, te mata o te muka kaore he karawarawa me nga kohakore, me nga taapiri o te rauropi o te piko o te mata mutunga o te uku ka tutaki ki te paerewa 3. He iti te ngaro o te whakauru, he nui te ngaronga o te hokinga, he pai te whakawhitiwhiti, te whakauru ano me te ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC ki te LC OM1 Taarua Taarua Kopirua

    · Ka tutaki ki a EIA / TIA 604-2 me te ferrule uku mo nga hononga tere tere tere tere tere. · Ko te taarua taarua hei awhina ki te whakamaarama me te mohio ki nga taura rereke. · Zirconia Ceramic Ferrule Pai rawa te IL me te RL. · Ko te taura muka korekore e whakaatu he mahi nui ki te pakari. · K = K te kohinga kaata K he whakarato i te ahuru ki o taonga. Kaitono Whakatakotoranga LC ki LC Takahanga OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Aratau Puka 62.5 / 125μm Tae Tae Karaka Karaka Karakia UPC ki te UPC Kaikete Rauemi PVC (OFNR), ...