EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Series EPON OLT

    Ko te ZJ5610-EL he raupaparorohiko whakauru-kaha me te kaha-kaha EPON OLT i hangaia mo te urunga a nga kaiwhakahaere me te whatunga kura umanga. E whai ana i nga paerewa hangarau IEEE802.3 ah ka tutuki nga whakaritenga taputapu EPON OLT o te YD / T 1945-2006 Nga whakaritenga hangarau mo te whatunga urunga —— i runga i te Ethernet Passive Optical Network (EPON) me te China telecom EPON whakaritenga hangarau 3.0. Kei i te raupapa ZJ5610-EL te tino puare nui, te kaha nui, te pono nui, te mahi raupaparorohiko, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Whakataki 1. Ko nga taputapu kawe-tohu-nui-nui PON OLT taputapu 2. Papamahi rite o 1G-EPON, 10G-EPON me GPON 3. 10 PON i'ai, 160 1G-EPON 80 80 10G-EPON tauranga 160 tauranga GPON 4 ranei .Whakaaro hononga honohono PON, poari mana matua paruru whakarereke, kowhiringa mana tiaki parekura. Nga Ahua 1. Paerewa: Ka tutuki i te EPON te IEEE802.3-2008 Paerewa, GPON ka tutuki i te ITU-T G.984 Paerewa. 2. Te kaha nui: 160 tauranga 1G-EPON 80 tauranga 10G-EPON ranei 160 tauranga GPON. 3. Tauranga-maha: GE Heru ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Waho EPON OLT ZC6000

    Whakataki 1. Ko nga taputapu kawe-waho EPON OLT taputapu 2. Whiriwhiri i te waahanga 1550nm EDFA kowhiriwhono 3. 8 tauranga PON 4. Hoahoa hoahoa Ahumahi, kua kapi katoa i te maka Al anga 5. Nga waahanga hiko taapiri Nga Ahua 1. Paerewa: e haangai ana ki te IEEE802.3- 2008 Paerewa. 2. Atanga Ratonga: taha whatunga: 2 GE tauranga hiko me te 2 10GE tauranga whatu, taha kaiwhakamahi: 8 tauranga GEPON. 3. Mahi EDFA: whakarato i nga waahanga CATV EDFA whakauru ka taea te whakarite i te mana whakaputa whatu. 4. Relia teitei ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Kaihokohoko-tohu pouaka-momo EPON OLT ZC1600

    Kupu Whakataki 1. Kaaaka-tohu pouaka-momo taputapu EPON OLT 2. He pai mo te urunga tauine iti, he ngawari ki te whakauru 3. 16 tauranga PON 4. Tiaki hononga hono PON, waahanga hiko taapiri Nga Ahua 1. Paerewa: haangai ki IEEE802.3- 2008 Paerewa. 2. Raukaha: 16 tauranga PON. 3. Tauranga-maha: tohaina nga tauranga GE (hiko me te hiko) me te 10GE tauranga whanui i te taha whatunga. 4. Pono teitei: mana modules tiaki takirua, wae powhiriwhiri takirua, PON hononga hono whatu ...